Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Wojewódzki koordynator/wojewódzka koordynatorka ratownictwa medycznego

Wojewódzki koordynator/wojewódzka koordynatorka ratownictwa medycznego

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
Białystok
praca stacjonarna
1 dzień temu
Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku
Wojewódzki koordynator/wojewódzka koordynatorka ratownictwa medycznego
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/26/1642
OBOWIĄZKI:
- współpraca z głównym dyspozytorem medycznym i jego zastępcą, - rozstrzyganie sporów dotyczących przyjęcia do szpitala osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, - udział w pracach wojewódzkiego zespołu zarządzania kryzysowego, - współpraca z Krajowym Centrum Monitorowania Ratownictwa Medycznego, innymi wojewódzkimi koordynatorami ratownictwa medycznego oraz krajowym koordynatorem ratownictwa medycznego, - współpraca oraz wymiana informacji między centrami zarządzania kryzysowego. PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA DOSTĘPNA JEST NA BIP Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Wojewódzkim koordynatorem ratownictwa medycznego może być: 1)lekarz systemu lub 2)ratownik medyczny lub pielęgniarka systemu, którzy ukończyli studia co najmniej pierwszego stopnia i posiadają co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyspozytora medycznego - posiadający ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu uprawniającego do pracy na stanowisku wojewódzkiego koordynatora (...) Pozostałe wymagania niezbędne: - znajomość przepisów ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym, - znajomość przepisów ustawy z dnia 22 listopada 2013 r. o systemie powiadamiania ratunkowego, - znajomość przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej, - znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 16 sierpnia 2018 r. w sprawie szczegółowego zakresu zadań wojewódzkiego koordynatora ratownictwa medycznego, - posiadanie obywatelstwa polskiego, - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych lub wyrażenie zgody na poddanie się postępowaniu sprawdzającemu w celu jego uzyskania, - w urzędzie nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r., - umiejętność skutecznej komunikacji oraz precyzyjnego przekazywania informacji, - umiejętność analitycznego myślenia, - umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu oraz odporność na stres, - dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Białystok


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 500 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

bezpośrednio do pracodawcy


Adres:

ul. Mickiewicza Adama 3, 15-213 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie


Dane kontaktowe:

Paula Turowska
psawczuk@bialystok.uw.gov.pl
854739341


Sposób kontaktu:

bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail


Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.