Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Wolontariusz Warszawa
Wolontariusz do pomocy na stoisku

Fundacja Animacja
Warszawa
praca stacjonarna
2344 dni temu

Ogłoszenie numer: 1868223, z dnia 2017-12-04

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego, która od 2010 r. realizuje autorski, interdyscyplinarny projekt "Praga Gada" (adaptujemy na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).

W związku z obecnością naszej Fundacji jako wystawców na targach pn. Slow Weekend 2017 (w halach przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie) poszukujemy wolontariusza do pomocy na naszym stoisku 10.12 (niedziela).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadanie dla wolontariusza polega na pomocy koordynatorowi projektu w zorganizowaniu stoiska naszej Fundacji (rozłożeniu materiałów, rozpakowaniu komiksów) oraz promocji wydawnictw Fundacji.

Wymagania

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • punktualność i dyspozycyjność - obecność na stoisku przez cały dzień (prawdopodobnie od godz. 11:00 do 19:00)

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w aktywnej promocji wysokojakościowych publikacji książkowych
  • referencje zaświadczające kompetencje interpersonalne wolontariusza
  • komiks z naszej limitowanej serii "Praga Gada"

Oferta ma charakter jednorazowy, jednak liczymy na chęć wolontariusza do współpracy w przyszłości, przy okazji kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.