Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Wolontariusz Warszawa
Wolontariusz do pomocy podczas wystawy plansz komiksowych

Fundacja Animacja
Warszawa
praca stacjonarna
2073 dni temu

Ogłoszenie numer: 2047007, z dnia 2018-08-30

Fundacja Animacja poszukuje wolontariusza do pomocy podczas organizacji wystawy plansz komiksowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadanie dla wolontariusza polega na pomocy koordynatorowi projektu w przygotowaniu wystawy plansz komiksowych w Galerii Lufcik, ul. Mazowiecka 11A, Warszawa. Szukamy kogoś kto pomoże w oprawieniu i zawieszeniu prac.

Ile czasu?

Kilka godzin 20.09.2018 – dokładne godziny do ustalenia

Opis projektu

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego, która od 2010 r. realizuje autorski, interdyscyplinarny projekt „Praga Gada” (adaptujemy na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).

Wymagania

  • zmysł estetyczny
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • punktualność i dyspozycyjność

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w przygotowywaniu wystaw plastycznych
  • referencje zaświadczające kompetencje wolontariusza
  • komiks z naszej limitowanej serii „Praga Gada”

Oferta ma charakter jednorazowy, jednak liczymy na chęć wolontariusza do współpracy w przyszłości, przy okazji kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1918145741579985/

Więcej o projekcie: www.pragagada.pl