Wolontariusz do pomocy w ogrodzie seniora

Fundacja Animacja

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3524256, z dnia 2020-08-03

Projekt Praga Gada to interdyscyplinarne przedsięwzięcie mające na celu aktywizację seniorów z prawobrzeżnej Warszawy i gmin ościennych poprzez sztukę komiksu i działania animacyjne promujące aktywne starzenie się oraz gwarę i folklor warszawskiej Pragi.

Więcej na stronie: www.PragaGada.pl

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Prace porządkowe, w tym pielenie jednego ogrodu kwietnego należącego do niepełnosprawnego seniora. Ze względów epidemicznych nie przewidujemy obecności seniorki / seniora w ogrodzie, chyba że ona / on sam zadecyduje inaczej. Zbieramy zgłoszenia seniorów i analizujemy ich potrzeby i nasze możliwości. Pierwszy ogródek jest niewielki, około 20 metrów kwadratowych, zawiera nasadzenia z aksamitek, które należy opielić. W ogrodzie obecne są oczywiście komary. Praca zajmie ok. 2  - 3 godzin. Zwracamy za dojazd publicznym środkiem lokomocji. Ogródek na obrzeżach Warszawy w okolicach gminy warszawa Wawer

Wymagania

  • Poszukujemy osoby, kobiety lub mężczyzny, bardzo dobrze zorganizowanej, komunikatywnej, sprawnej fizycznie, posiadającej własne ubranie robocze i napoje.

Termin do uzgodnienia, najprawdopodobniej to 23 lipca 2020.

Oferujemy

Wolontariat, czyli możliwość pracy nieodpłatnej. Zapewniamy rękawiczki i spray przeciwko komarom.

Po wykonaniu pracy nagradzamy komiksem i referencjami. Osoby, które chcą pracować w ramach praktyk studenckich w organizacji pożytku publicznego będziemy prosić o pomoc w kilku ogrodach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi  kandydatami.

Prosimy wysyłać zgłoszenia na

fundacja@animacja.org
 Serdecznie zachęcamy do współdziałania!

Poznaj stanowisko: Wolontariusz
Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Innym określeniem jest ochotnik. Wolontariusz powinien posiadać kwalifikacje i spełniać wymagania odpowiednie do rodzaju i zakresu świadczonej pomocy (jeżeli taki obowiązek wynika z przepisów prawa, np. w przypadku pomocy medycznej osobom bezdomnym lub w przypadku wolontariuszy na stanowisku nauczyciela). Wolontariusz również jest zobligowany do wywiązania się z ...
Praca Wolontariusz