Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wordpress developer / Front-end Developer

MAZOWIECKI INSTYTUT ROZWOJU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, Radom, Ciechanów

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 2561406, z dnia 2019-07-23

W Mazowieckim Instytucie Rozwoju wierzymy: że charakter jest ważniejszy od umiejętności, że zgrany zespół jest silniejszy od super-indywidualności, że jakość jest ważniejsza niż ilość. Nasza działalność koncentruje się na trzech obszarach: doradztwie biznesowym i świadczeniu usług wspólnych, badaniach i audytach przedsiębiorstw oraz wdrażaniu technologii.

W związku z tym, nie szukamy osoby do „pracy", ale szukamy osoby do zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Radom, Ciechanów

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do:
Projektowania, implementacji i wdrażania oprogramowania serwisów www i aplikacji webowych (WordPress oraz dedykowanych)

Praca w jednym z naszych biur: Warszawie, Radomiu lub Ciechanowie. Prosimy o wskazanie w CV preferowanej lokalizacji.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia przy tworzeniu serwisów i portali internetowych
  • Bardzo dobra znajomość Wordpress, WooCommerce/PrestaShop (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS 3
  • Znajomość Java Script, PHP i MySQL

Mile widziane:

  • Znajomość zasad projektowania i UX
  • Znajomość, Adobe Dreamweaver lub innego narzędzia do tworzenia stron www
  • Prowadzenie działań SEO/SEM (modyfikacja kodu, szybkość wczytywania...)

Oferujemy

  • Umowę o Pracę w rozwijającej się firmie
  • Kompleksowy program rozwoju pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym zespole

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Praca Front-end Developer