Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Workforce Management Specialist [rekrutacja online]

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa

44 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 1-1-57286

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Workforce Management Specialist

Twoje obowiązki:
  • zarządzanie czasem pracy zespołu (real-time call center analysis)
  • analizowanie trendów, raportowanie i analiza (workforce analysis)
  • przygotowywanie grafików
  • nagrywanie IVR

Dołączysz do nowopowstałego międzynarodowego zespołu, który wspiera klientów firmy - pacjentów, lekarzy i farmaceutów.

Wymagania:
  • płynnie mówisz po angielsku (C1)
  • masz co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w call center
  • świetnie znasz technologie, systemy i aplikacje stosowane w obsłudze klienta (CRM, systemy WFM)
  • dobrze radzisz sobie z raportowaniem w Excelu
  • chcesz mieć realny wpływ na skuteczność i sposób funkcjonowania zespołu
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży farmaceutycznej lub jej znajomość
Informacje dodatkowe:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny PPE opłacany przez pracodawcę
  • bonusy roczne
  • możliwość pracy z domu (home office)
  • nowoczesny sprzęt służbowy
  • zniżki na kursy językowe
  • różnorodne szkolenia i projekty do wyboru
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu
Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Praca Kierownik Zespołu