Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Współpracownik Zespołu Zarządzania Akcjami operacyjnymi

Intrum Justitia Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 27365, z dnia 2007-03-14

Studiujesz? Nie jesteś w pełni dyspozycyjny? Nie możesz znaleźć pracy? Nie masz doświadczenia?
Przyjdź do nas!
Rekrutacja wciąż trwa!!!
Firma Intrum Justitia specjalizująca się w branży finansowo- prawnej poszukuje młodych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie: praca administracyjna wspomagająca proces windykacji
  • weryfikacja baz danych
  • obsługa korespondencji
  • archiwizacja
  • Wymagania

    Poszukiwane osoby:
  • chętne do pracy
  • solidne i odpowiedzialne
  • STUDENCI I i II ROKU

    Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • elastyczny, dostosowany do Twoich zajęć, czas pracy
  • umowę zlecenie