Zobacz więcej ofert pracy

Wydawca (abc Zdrowie)

Wirtualna Polska Media S.A.
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
976 dni temu
Warszawa
Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Opis stanowiska:

  • Selekcja materiałów do publikacji, research
  • Kontrola jakości materiałów publikowanych w serwisie
  • Współpraca z redakcjami WP oraz z wydawcami Strony Głównej
  • Wspieranie realizacji polityki abcZdrowie
  • Realizowanie celów zasięgowych dziennych i miesięcznych

Chcemy, aby do naszego zespołu dołączyła osoba, która:

  • Ma min. 2-letnie doświadczenie w wydawaniu serwisów
  • Interesuje się szeroko pojętą tematyką zdrowotną i parentingową
  • Posiada doświadczenie dziennikarskie i redakcyjne
  • Co najmniej dobrze zna język angielski
  • Potrafi pracować zespołowo
  • Dobrze radzi sobie w pracy pod presją czasu
  • Jest gotowa do pracy zmianowej, także w weekendy i święta
Oferujemy:
  • Swobodna atmosfera
  • Brak dress code’u
  • Szkolenia i konferencje
  • Wspólna gra w planszówki
  • Wymiana wiedzy
  • Imprezy integracyjne
  • Biblioteka
  • Parking dla rowerów
  • Nowoczesne biuro