Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista Redaktor Wydania Warszawa
Wydawca / Kierownik Sekcji Działu Rozrywka

HR Support
Warszawa
specjalista (mid) / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
735 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego naszych Klientów, popularnego internetowego serwisu informacyjno – rozrywkowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • kierowanie zespołem redaktorów w dziale
  • wyszukiwania, tworzenie oraz publikowanie i redagowanie treści z kategorii rozrywka i show- biznes
  • odpowiedzialność za wynik odsłon i sesji w dziale
  • odpowiedzialność za jakość i merytorykę publikowanych treści
  • odpowiedzialność za prowadzenie mediów społecznościowych działu
  • przeprowadzanie rozmów oraz wywiadów z celebrytami
WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość tematów związanych z rozrywką i show- biznesem
  • umiejętność pozyskiwania ruchu na stronie
  • znajomość standardów SEO oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce
  • znajomość narzędzi do analityki ruchu na stronie
  • umiejętność dobierania ciekawych tytułów i zdjęć zachęcających do kliknięcia w artykuł
PRACODAWCA OFERUJE:
  • stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • liczne szkolenia branżowe
  • kartę sportową
  • dzień wolny w dniu urodzin
  • możliwość pracy zdalnej