Wydawca portalu o treściach związanych z rolnictwem

Iberion sp. z o.o.

Warszawa

6 dni temu

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydająca 15 internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dobór popularnych tematów oraz kontrola poprawności materiałów do publikacji na portalu
  • Decydowanie o czasie publikacji poszczególnych materiałów
  • Promocja treści portalu na Facebooku w ramach wykorzystania zasięgów organicznych
  • Kontrola poprawności materiałów pod kątem SEO
  • Zarządzanie sposobem ekspozycji treści na stronie głównej
  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe portalu
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku, wydawcy lub zastępcy wydawcy
  • Zorientowanie na cele, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie tematyką portalu
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących Facebooka
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (lub inny preferowany typ umowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Wysokie perspektywy rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie
  • Luźną atmosferę i brak dress code
  • Służbowego laptopa

Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

IBERION to grupa mediowa przyszłości, która rozwija się w zawrotnym tempie. Do grupy należą już takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny, AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę oraz Zarząd tworzą młodzi, pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Specjalista redaktor wydania jest osobą sprawującą nadzór nad przygotowaniem konkretnego wydania. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest ostatecznym organem decyzyjnym w zakresie zarówno merytorycznej, jak i graficznej strony publikacji, jest więc odpowiedzialny za formę i treść wydania. Specjalista redaktor wydania kontaktuje się i kontroluje prace wszystkich jednostek, zaangażowanych w przygotowywanie wydania, począwszy ...
Praca Specjalista Redaktor Wydania