Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Wykładowca kursów księgowych

Wielkopolski Instytut Zarządzania
Poznań
praca stacjonarna
5836 dni temu

Ogłoszenie numer: 44605, z dnia 2008-05-28

Instytut istnieje od 1995 roku. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń i kursów zawodowych oraz językowych w Poznaniu.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 01

Opis stanowiska

Prowadzenie kursów z zakresu księgowości (wykłady i ćwiczenia)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe w dziale księgowości
  • doświadczenie w prowadzeniu kursów bądź szkoleń o podobnej tematyce mile widziane
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy
  • małe grupy kursantów - maksymalnie 14 osób
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy