• Młodszy bibliotekarz / Starszy kustosz do katalogowania rysunków, rycin i fotografii

    Biblioteka Narodowa   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   4 300 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    92 dni
    Zakres obowiązków na stanowisku młodszego bibliotekarza obejmuje m.in.: katalogowanie rycin, rysunków i fotografii, tworzenie rekordów bibliograficznych i wzorcowych w katalogu elektronicznym, wykonywanie kwerend naukowych, sprawdzanie ofert aukcyjnych i darów, typowanie publikacji do...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Wykładowca Wrocław
Wykładowca - Osoba prowadząca zajęcia dydaktyczne na kierunku informatyka

Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wrocław
praca stacjonarna
rekrutacja online
1106 dni temu

Uniwersytet Dolnośląski DSW

Uczelnia z ponad 20-letnią tradycją, kształcąca inżynierów informatyki – ogłasza konkurs
na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
GŁOWNE ZADANIA NA STANOWISKU

Prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych:

  • Programowanie silników gier
  • Programowanie interfejsów gier
  • Portowanie gier
  • Grafika komputerowa
  • VR
  • matematyka
  • algorytmy i struktury danych
  • statystyk i analiza danych
  • Big Data
  • gromadzenie i eksploracja danych
WYMAGANIA NA DANYM STANOWISKU
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek informatyka lub pokrewny lub matematyk
  • doświadczenie zawodowe, kompetencje praktyczne pozwalające na prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku informatyka lub matematyka
Oferujemy
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,
  • pracę w akademickim środowisku,
  • możliwość pracy zdalnej.