• Młodszy bibliotekarz / Starszy kustosz do katalogowania rysunków, rycin i fotografii

    Biblioteka Narodowa   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / junior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   4 300 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    106 dni
    Zakres obowiązków na stanowisku młodszego bibliotekarza obejmuje m.in.: katalogowanie rycin, rysunków i fotografii, tworzenie rekordów bibliograficznych i wzorcowych w katalogu elektronicznym, wykonywanie kwerend naukowych, sprawdzanie ofert aukcyjnych i darów, typowanie publikacji do...
Zobacz więcej ofert pracy

Wykładowca

Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu
Radom
60,00 - 500,00 zł / godz. (w zal. od umowy)
specjalista junior / mid / senior
tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa / zdalna
233 dni temu

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu jest największą i najszybciej rozwijającą się uczelnią niepubliczną w regionie radomskim.
Misją Akademii Handlowej Nauk Stosowanych jest kreowanie wykwalifikowanej kadry zarządzającej dla potrzeb biznesu, administracji i organizacji społecznych, zdolnej do przygotowywania i wdrażania efektywnych przedsięwzięć gospodarczych.
Uczelnia realizując swoją działalność edukacyjną dąży do wychowania studentów w duchu poszanowania praw człowieka, patriotyzmu, demokracji oraz odpowiedzialności za dobro społeczeństwa i państwa.

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy wykładowców, ekspertów i praktyków, którzy chcą dołączyć do kadry dydaktycznej Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu.

Wykładowca
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć dydaktycznych w formule tradycyjnej oraz on-line dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu: pedagogiki specjalnej, psychologii, prawa pracy, ekonomii i finansów, rachunkowości, zamówień publicznych, prawa i postępowania administracyjnego.

Preferowani będą Kandydaci posiadający doświadczenie praktyczne zdobyte poza uczelnią.

Wymagane dokumenty:
CV zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademię Handlową Nauk Stosowanych, z siedzibą przy ul. T. Mazowieckiego 7a, 26-600 Radom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.