Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wzornik - konstruktor / Industrial Designer

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Radom

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2520808, z dnia 2019-06-14

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Nr Ref.: W-K/06/19

Opis stanowiska

  • tworzenie form produktów, tworzenie wzoru przemysłowego z założeniami funkcjonalnymi, technologicznymi i ekonomicznymi
  • dbałość o stronę estetyczną, funkcjonalną i konstrukcyjną produktów
  • modelowanie wyrobów, tworzenie makiet, prototypów, wydruków 3D
  • przygotowanie dokumentacji produktu i rozwiązywanie problemów technologicznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: wzornictwo
  • znajomość systemów CAD (Catia, NX, ….)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor