Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zakupowiec / Sprzedawca samochodów używanych

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.

Warszawa

78 dni temu

Ogłoszenie numer: 3144431, z dnia 2020-03-11

Autoryzowana Stacja Obsługi samochodów VW Chylińscy poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Aktywna pomoc w zakupie i sprzedaży samochodów
  • Opieka nad stokiem aut używanych
  • Publikacja i monitorowanie ogłoszeń w Internecie
  • Prezentacja samochodów i przeprowadzanie jazd próbnych z Klientem
  • Dbałość o ekspozycję pojazdów
  • Przygotowywanie dokumentacji fotograficznej oferowanych samochodów

Wymagania

  • Komunikatywność;
  • Prawo Jazdy kat B;
  • umiejętności handlowych i negocjacyjnych;
  • łatwości w nawiązywania kontaktów;
  • znajomości rynku lokalnego;
  • umiejętności utrzymania wysokiego poziomu obsługi klienta;
  • obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point);
  • determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;pracę w rozwijającej się firmie i zmotywowanym zespole.

Poznaj

Firma Chylińscy Sp. z o.o. definiuje swoją misję następująco: "Dążymy do tego by zaistnieć w rodzinie dealerów Volkswagena jako ci, którzy zabiegają nieustannie i wciąż o zadowolenie oraz wierność swoich klientów, starają się spełniać rosnące stale ich oczekiwania i działaniami swoimi chcą trwale wbudować się w ich życie."

Poznaj stanowisko: Sprzedawca Samochodów
Sprzedawca samochodów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Osoba zainteresowana tą formą pracy może pracować więc w salonie samochodowym, komisie, na giełdzie pojazdów, czy za pośrednictwem strony internetowej. Do wykonywania tego zawodu nie są wymagane żadne oficjalne uprawnienia czy posiadanie konkretnego wykształcenia. Sprzedawcą ...
Praca Sprzedawca Samochodów