Zaopatrzeniowiec - Kierowca kat B

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.

Warszawa

15 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • zakupy towaru pod zamówienie klientów (artykuły spożywcze)
  • dostarczenie towaru do klienta
  • załadunek, rozładunek towaru
Nasze oczekiwania:
  • czynne prawo jazdy kat. B (swobodne poruszanie się po Warszawie)
  • odpowiedzialność za powierzony towar
  • dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
Nasza oferta:
  • praca od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 8-18
  • umowa zlecenie (160 godzin miesięcznie)
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca