Zaopatrzeniowiec

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Bramki

24 dni temu

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Miejsce pracy: Bramki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Realizacja zakupów surowców do produkcji i innych materiałów produkcyjnych;
  • Monitorowanie terminowości dostaw;
  • Odbieranie i dostarczanie materiałów produkcyjnych od dostawców.
POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • Samodzielność i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat, w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną;
  • Wdrożenie przez doświadczonego pracownika;
  • Dodatkowe narzędzia pracy.

Poznaj

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Sp.K

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z największych w Europie producentów suszonych warzyw. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad trzydziestopięcioletnią tradycją. Obecnie produkujemy około 7000 ton suszonych warzyw rocznie. Naszymi głównym produktami są suszona marchew, pasternak, seler-korzeń i liść, por, pietruszka-korzeń i liść, burak czerwony, kapusta, kalafior, zielona fasolka, cukinia oraz koper. Klientami naszej firmy są zarówno krajowi, jak i zagraniczni odbiorcy. Produkty dostarczamy do wszystkich krajów europejskich, a także do Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Środkowej oraz Południowej.

Specjalista ds. Zaopatrzenia to osoba, która jest odpowiedzialna za dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień surowców i opakowań, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, indeksowanie bazy surowcowej, zarządzanie normatywem ...
Praca Specjalista ds. Zaopatrzenia