Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Zarządca Pensjonatu

Willa Nova
Wisła
praca stacjonarna
4352 dni temu

Ogłoszenie numer: 217629, z dnia 2012-06-27

Willa Nova

Poszukujemy do działającego małego pensjonatu położonego w ruchliwej miejscowości uzdrowiskowej w Beskidach (obiekt położony jest w cichej części centrum Wisły) osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wisła

Opis stanowiska

  • ogólna obsługa gości pensjonatu,
  • przyrządzanie posiłków,
  • sprzątanie, pranie, konserwacja, opieka nad ogrodem.

Praca ma charakter całoroczny, z możliwością zakwaterowania.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w branży
  • wykształcenie w kierunku gastronomi , hotelarstwa, dietetyki itp., związanego z branżą
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • uczciwość, sumienność, przedsiębiorczość
  • umiejętność rozwiązywania problemów w kontaktach z klientem
  • umiejętnosć obsługi komputera
  • mile widziana znajomość języków obcych
  • mile widzane małżeństwa

Oferujemy

  • ciekawą, samodzielną pracę w miłej atmosferze
  • zakwaterowanie
  • płacę zależną od wyników