Zastępca Dyrektora Biura Rachunkowości

NES Global Talent

Poznań

5 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • Udział w prowadzeniu pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Dbanie o prawidłowość rozliczeń podatkowych
  • Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Organizacja i nadzór nad zamykaniem okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z MSSF oraz ustawą o rachunkowości
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP
  • Przygotowywaniu zestawień oraz raportów miesięcznych na potrzeby spółki
  • Współtworzenie i kształtowanie polityki rachunkowości
  • Współtworzenie nowych procedur w obszarze finansowo-księgowym
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad częścią biura rachunkowości
  • Współpraca z US, GUS, NBP, audytorem
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości (ustawa o rachunkowości, MSR, MSSF) oraz ustaw podatkowych
  • Wykształcenia wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: Rachunkowość)
  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do stałego podnoszenia umiejętności
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie zdobyte w spółce giełdowej oraz udział w konsolidacjach sprawozdań finansowych mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Odpowiedzialne i ciekawe zadania
  • Pracę z doświadczonym zespołem

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dyrektor Oddziału
Dyrektor Oddziału to osoba, która odpowiada za zapewnienie funkcjonowania oddziału, zgodnie z obowiązującymi procedurami, tj. koordynuje pracę podległego zespołu (kierowników i doradców). Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opracowywanie planów finansowo-obrotowych, bieżący nadzór i zarządzanie zespołem pracowników, dbałość o rozwój podległego zespołu - rekrutacja, ...
Praca Dyrektor Oddziału