Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    6 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Operacyjny Warszawa
Zastępca Dyrektora Biura Strategii

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
1534 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/ISR/219/01/20

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zarządzanie podległym zespołem w celu prawidłowej i efektywnej realizacji zadań wyznaczonego obszaru działalności Biura,
  • monitorowanie i kontrola terminowej i rzetelnej realizacji projektów wyznaczonego obszaru działalności Biura,
  • planowanie krótko i długoterminowych zadań wyznaczonego obszaru działalności Biura,
  • organizowanie pracy wyznaczonego obszaru działalności Biura oraz podział zadań w celu zapewnienia realizacji wyznaczonych celów,
  • nadzorowanie prowadzenia analiz funkcjonowania sieci kolejowej na potrzeby planowania inwestycji,
  • nadzorowanie prowadzenia analiz otoczenia rynkowego funkcjonowania Spółki w kontekście planowania rozwoju sieci kolejowej,
  • kierowanie identyfikowaniem potrzeb rozwoju infrastruktury kolejowej z uwzględnieniem priorytetów realizacyjnych oraz zgodności z programami rozwojowymi i dokumentami strategicznymi oraz poszukiwanie potencjalnych rozwiązań w tym obszarze,
  • prowadzenie komunikacji z kluczowymi partnerami w zakresie prowadzonych analiz,
  • nadzorowanie i prowadzenie analiz uwarunkowań formalnych rozwoju sieci kolejowej,
  • wnioskowanie w sprawach wymagających uchwał i decyzji organów Spółki,
  • analizowanie potrzeb rozwojowych infrastruktury.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z obszarem transportu kolejowego, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem,
  • wiedza zawodowa w zakresie transportu kolejowego, infrastruktury kolejowej, współpracy z organami i interesariuszami,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz podejmowania decyzji,
  • dojrzałość menedżerska.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.