Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

    NES Global Talent   Warszawa    praca stacjonarna
    dyrektor  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zadania: Analiza rynku: Śledzenie trendów w branży budowlanej, analiza konkurencji, identyfikacja nowych możliwości rynkowych. Planowanie strategii biznesowej: Współtworzenie strategii rozwoju firmy, opracowywanie planów działań mających na celu osiągnięcie celów biznesowych....
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Wrocław
Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Systemów ERP i WMS

eobuwie.pl S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
1104 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław

Czym będziesz się zajmować?
  • Udziałem w strategicznych dla rozwoju i utrzymania bieżących procesów projektach Spółki,
  • Wspieraniem Kadry Managerskiej w koordynowaniu wszelkich projektów z zakresu ERP i WMS,
  • Nadzorem nad procesem zarządzania życiem zamówienia złożonego na witrynach e- commerce i w sklepach stacjonarnych,
  • Utrzymaniem wysokiej wydajności i dostępności centralnego systemu oraz jego funkcjonalności, a także wszystkich aplikacji z nim zintegrowanych: WMS, automatyka magazynowa, POS, RMA,
  • Ciągłym rozwojem i optymalizacją procesów realizowanych przez centralne systemy Spółki,
  • Organizacją i bieżącym zarządzaniem procesem realizacji zamówień,
  • Współpracą z zewnętrznymi dostawcami, w tym m.in. testowanie, implementacja i odbiór zleconych funkcjonalności,
  • Ścisłą współpracą i raportowaniem do Zarządu Spółki,
  • Współpracą z innymi działami firmy, opracowywaniem procedur oraz wprowadzaniem usprawnień dotyczących infrastruktury.
 Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego najlepiej o profilu: zarządzanie, IT, logistyka,
  • Doświadczenia w wyznaczaniu i realizacji strategii oraz planów operacyjnych,
  • Praktycznej znajomości narzędzi IT, systemów typu ERP, WMS,
  • Praktycznej znajomości metodyk zarządzania projektami,
  • Umiejętności wyznaczania celów oraz myślenia strategicznego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia opartego na danych,
  • Zaawansowanej znajomości narzędzi MS Office,
  • Doświadczenia biznesowego w zarządzaniu i prowadzeniu projektów IT,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz zorientowania biznesowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowości do pracy w Centrali Spółki w Zielonej Górze w systemie łączonym (np. 3+2).
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań