Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora Generalnego

IPK Sp. z.o.o.
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
1918 dni temu

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się
w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.
Aktualnie dla naszego Klienta stabilnej oraz prężnie rozwijającej się Firmy produkcyjno-handlowej
z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Nr ref.: ZDG-TS/01/19
Lokalizacja: okolice Poznania

Opis stanowiska:
  • Współtworzenie strategii rozwoju działalności firmy oraz nadzór nad ich realizacją;
  • Współzarządzanie operacyjne firmą (sprzedaż, logistyka, produkcja, finanse);
  • Optymalizowanie kosztów prowadzonej działalności, analizowanie otoczenia biznesowego;
  • Kontakty z kluczowymi klientami polskimi i zagranicznymi;
  • Poszukiwanie nowych obszarów oraz kanałów sprzedaży;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki na rynku;
  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Motywowanie i rozwój pracowników w podległych działach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Ugruntowane doświadczenie poparte sukcesami w branży spożywczej;
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem;
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji B2B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole w dynamicznie rozwijającej się
    firmie.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.