Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca Dyrektora Handlowego

NES Global Talent

Police

16 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta,  firmy z branży chemicznej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Police

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami surowców (propan, etylen) oraz dostawcami/klientami.
  • Zbieranie informacji na temat rynku w celu przygotowania podwalin do budowy solidnego zakładu produkcyjnego na potrzeby projektu.
  • Prowadzenie odpowiednich działań logistycznych w celu zapewnieniu sprawnego i efektywnego kosztowo dostarczania surowca i gotowego produktu na rynek.
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie zmian zachodzących na rynku.
  • Ustalanie potrzeb produktowych poprzez prowadzenie prognozy sprzedaży i planowanie procesu produkcji.
  • Współudział w zarządzaniu zespołem handlowym w całej Europie w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju biznesu.
  • Monitowanie działań sprzedażowych oraz logistycznych poprzez m.in.:
    • koordynowanie działań związanych z odbiorem surowców w terminalu portowym,
    • koordynację procesu transportu produktu do klienta końcowego (transport morski, kolejowy, drogowy),
    • koordynację zapasów oraz stanu produktu końcowego.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie pracy w obszarze handlu w przemyśle tworzyw sztucznych.
  • Dobra znajomość branży oil&gas.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra organizacja pracy własnej, skoncentrowanie na wynikach.
  • Dbałość o wysoki standard komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.
  • Znajomość SAP, ISO 9001 oraz przepisów i operacji handlowych.
  • Profesjonalizm w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu.
OFERUJEMY
  • Pracę przy ciekawym projekcie produkcyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Konkurencyjny system wynagradzania.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Handlowy

Dyrektor Handlowy - to osoba odpowiedzialna za politykę handlową firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie działem handlowym, operacyjne organizowanie i kontrolowanie pracy działu handlowego, opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych ...
Dyrektor Handlowy Praca Dyrektor Handlowy