Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Węgrów Dyrektor Produkcji Węgrów
Zastępca Dyrektora Produkcji [rekrutacja online]

MEBLOMASTER
Węgrów
praca stacjonarna
rekrutacja online
1429 dni temu

Ogłoszenie numer: 3310690, z dnia 2020-05-20

Meblomaster firma działająca na terenie kraju od 1993 roku, w związku z prężnym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Węgrów

Opis stanowiska

  • Ciągłe usprawnianie procesów produkcyjnych mające na celu zwiększenie dostępności czasu pracy maszyn oraz ich wydajności
  • Nadzór nad zgodnością realizacji poszczególnych zleceń produkcyjnych z planem produkcyjnym w zakresie ich lokalizacji na halach i maszynach oraz czasu trwania
  • Aktywne zaangażowanie w terminowe uruchamianie nowych wyrobów
  • Ścisłe przestrzeganie zasad obiegu materiałów, w tym materiału niezgodnego na obszarze hal produkcyjnych
  • Aktywna współpraca z innymi Działami Firmy (Sprzedaży, Rozwoju Produktu, Zakupów, Kontroli Jakości)
  • Zaangażowanie w proces wdrażania systemu ERP na obszarze produkcyjnym
  • Przygotowywanie bieżących i okresowych raportów i analiz
  • Efektywne rozwiązywanie bieżących problemów, utrzymywanie porządku oraz czystości na stanowiskach pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 letnie udokumentowane doświadczenie w kierowaniu pracą zespołami pracowników produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień technologicznych, utrzymania ruchu oraz logistyki produkcji
  • Znajomość branży produkcji mebli
  • Silne skoncentrowanie na realizacji celów, doprowadzanie rozpoczętych prac do końca oraz konsekwencja w ich realizacji po wprowadzeniu
  • Zdyscyplinowanie, umiejętność pracy w zespole, branie odpowiedzialności i motywowanie pracowników

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię zależną od osiąganych wyników

  • Pracę w środowisku najnowszej generacji maszyn oraz efektywnego procesu

  • Przyjazne środowisko, wsparcie ze strony Przełożonych

  • Zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy Węgrów (woj. mazowieckie)