Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora

METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1844 dni temu

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy. Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie. Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra – największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy:
  • Analiza efektywności organizacji i sposobu działania Spółki pod kątem funkcjonalności i właściwej realizacji przez nią podstawowych zadań.
  • Proponowanie nowych rozwiązań organizacyjnych i zasad działania poszczególnych komórek organizacyjnych, w celu usprawnienia realizowanych procesów.
  • Nadzór i koordynacja spraw związanych z systemem zarządzania ryzykiem w Spółce, w tym prowadzenie spraw związanych z funkcją Pełnomocnika Zarządu ds. Zarządzania Ryzykiem.
  • Nadzór nad obsługą organizacyjną i biurową organów Spółki.
  • Praca w podstawowym czasie pracy, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7 – 15.
  • W przypadku realizacji zadań o charakterze projektowym możliwa praca po godzinie 15 (w miarę potrzeby).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, o kierunku: inżynieria procesów, zarządzanie, ekonomia, prawo, administracja lub pokrewne,
  • Doświadczenie w projektach z zakresu pomiaru efektywności i optymalizacja procesów przedsiębiorstw,
  • Wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem,
  • Kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.
  • Min 6 letnie doświadczenie zawodowe i 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi, lub 9 letnie doświadczenie zawodowe.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.

Przed wysłaniem Aplikacji, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ).