Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Cavatina GW Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

31 dni temu

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostki,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu  raportów na potrzeby zarządu oraz banków,
  • uczestniczenie w sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
  • wsparcie przy wdrożeniu sprawozdawczości zgodniej z MSSF oraz wymogami rynku finansowego
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe  (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 5 letnie doświadczenie w działach księgowości na podobnym stanowisku, w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych dla kilku Klientów,
  • umiejętność sporządzania cash flow,
  • doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,
  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i poszerzania swoich obowiązków,
  • mile widziana znajomość MSSF
Oferujemy:
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • komfortowe warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników,

Poznaj stanowisko: Główny Księgowy

Główny Księgowy jest to jedna z najważniejszych osób w firmie. Pracownik ten odpowiada za prezentowanie w sprawozdaniach - wszystkich przeprowadzonych operacji finansowych oraz za organizację, koordynację, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi aspektami działalności firmy, a także za pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem prawa podatkowego w przedsiębiorstwie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku ...
Główny Księgowy Praca Główny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (67)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2164)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (80)