Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła
Zastępca Głównego Księgowego

P.R.E.S.C.O. Sp. z o.o.
Piła
praca stacjonarna
5563 dni temu

Ogłoszenie numer: 56376, z dnia 2009-02-09

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania księgowego, mile widziane doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP, znajomość Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, operatywność, dobra organizacja pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Pracę w młodym zespole, przyjazne środowisko pracy