Zastępca Kierownika Działu Rozwoju Portali
Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
31 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/ZKDRP/ŁG/1/2021
Opis stanowiska
  • Kompleksowe, samodzielne prowadzenie projektów z zakresu e-commerce, projektowania rozwiązań IT, udziału w transformacji cyfrowej
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem biznesowym i technicznym
  • Tworzenie, aktualizacja oraz kontrola wdrożenia długoterminowej wizji technologicznej
  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacja
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań, analizowanie wymagań i znajdowanie potencjalnych sposobów ich realizacji w rozwiązaniach informatycznych
  • Identyfikowanie krótko i długoterminowych potrzeb biznesowych, opracowanie koncepcji rozwiązania dla zagadnień/potrzeb biznesowych
  • Ścisła współpraca i zarządzanie multidyscyplinarnym zespołem: programiści, testerzy, UX, UI, analitycy, kierownicy projektów
  • Optymalizowanie ścieżek zakupowych użytkownika
  • Optymalizacja procesu wytwórczego i pracy zespołu, monitorowanie efektywności
Wymagania
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w obszarze projektowania aplikacji webowych
  • Bardzo dobrej znajomości branży oraz rynku e-commerce, praktycznego doświadczenia w samodzielnych wdrożeniach projektów e-commerce popartego udokumentowanymi sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość technologii front-endowych i trendów w obszarze front-end
  • Dobrze rozwiniętego warsztatu pracy projektowej w zespole multidyscyplinarnym, znajomość metodyk prowadzenia projektów - w tym Agile, Scrum
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi e-commerce m.in. Google Analytics, Google Optimize, Google Data Studio, Google Tag Manager
  • Doświadczenie z procesem CI/CD, DevOps
  • Znajomość budowania integracji systemów IT
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu usługami informatycznymi
  • Praktyczne doświadczenie w efektywnym monitorowaniu elementów systemów i SLA
  • Doświadczenie w procesie wytwarzania i testowania oprogramowania

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Poznaj Polkomtel Sp. z o.o.

Cyfrowy Polsat S. A., którego częścią jest Polkomtel Sp. z o.o. i Netia S.A. to największa grupa medialno-telekomunikacyjna w Polsce. Współpraca w ramach grupy medialno-telekomunikacyjnej daje nam możliwości przedstawienia unikalnej oferty, a przed pracownikami stawia wyzwania związane z łączeniem potencjału różnorodnych linii biznesowych.

Proces rekrutacji

Krok Analiza aplikacji
Krok Rozmowa kwalifikacyjna
Krok Zakończenie procesu