Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Hurtowni Farmaceutycznej Warszawa
Zastępca Kierownika Hurtowni Farmaceutycznej

SOLPHARM Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa, Marki
praca stacjonarna
2147 dni temu

Ogłoszenie numer: 1992161, z dnia 2018-06-20

Solpharm Sp. z o.o. jest polską firmą działającą na rynku farmaceutycznym. Zajmujemy się importem, promocją i sprzedażą hurtową leków, wyrobów medycznych i kosmetyków. Specjalizujemy się w produktach dermatologicznych i pediatrycznych. Działalność naszej firmy opiera się na zespole doświadczonych współpracowników, doskonale znających polski i międzynarodowy rynek farmaceutyczny.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Marki

Opis stanowiska

  • pełnienie obowiązków Osoby Odpowiedzialnej podczas nieobecności kierownika hurtowni,
  • wsparcie kierownika hurtowni farmaceutycznej w utrzymywaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością,
  • zastępowanie osoby odpowiedzialnej za monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii,
  • prowadzenie kontroli wewnętrznych, współudział w przeprowadzaniu audytów jakościowych,
  • przeprowadzanie kwalifikacji i rekwalifikacji kontrahentów,
  • współudział w przeglądzie i analizie reklamacji,
  • prowadzenie szkoleń pracowników firmy,
  • wykonywanie innych czynności z zakresu DPD i prawa farmaceutycznego, zgodnie z ustalonym zakresem obowiązków,
  • wsparcie merytoryczne dla pracowników pozostałych działów Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo do wykonywania zawodu,
  • minimum dwuletni staż pracy w hurtowni farmaceutycznej lub w aptece,
  • bardzo dobra znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie obrotu produktami leczniczymi,
  • doświadczenie w dziedzinie rejestracji leków będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolności organizacyjne,
  • samodzielność,
  • skrupulatność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu,
  • szkolenia i możliwość stałego rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet medyczny i sportowy.