Zastępca Kierownika Obiektu

ENGIE Services Sp. z o.o.

Warszawa

8 dni temu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych i przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Obsługa techniczna biurowca,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji: elektryki, sanitarnych, klimatyzacji, wentylacji, wod-kan, ppoż.,
  • Planowanie pracy zespołu,
  • Przygotowywanie ofert prac dodatkowych,
  • Planowanie przeglądów,
  • Utrzymywanie prawidłowych relacji z zarządcą budynku,
  • Realizacja zakupów.
Wymagania:
  • Uprawnienia SEP Grupy G1 do 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń,
  • Uprawnienia Grupy G2,
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania instalacji obiektowych,
  • Znajomość obsługi i budowy instalacji niskoprądowych,
  • Podstawowa znajomość komputera (Word, Excel, obsługa poczty),
  • Umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowe atuty:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia energetyczne G3,
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego/niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Możliwość rozwoju cennych umiejętności zawodowych,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty
Poznaj stanowisko: Kierownik Obiektu
Zakres obowiązków osoby obsadzone na stanowisku kierownika obiektu jest trudny do scharakteryzowania, uzależniony niemal w stu procentach od przeznaczenia i charakteru prowadzonej w danym obiekcie działalności. W ogólnym zarysie jednak osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie całokształtu prac administracyjno-technicznych, związanych z bieżącym funkcjonowaniem obiektu. W ...
Praca Kierownik Obiektu