Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Zastępca kierownika produkcji

Schwinn Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4707 dni temu

Ogłoszenie numer: 154846, z dnia 2011-07-07

Firma, która dzięki innowacyjności, kreatywności oraz kompetentnemu doradztwu zdobyła Państwa uznanie i wysoką pozycję na polskim rynku, zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • ustawianie parametrów maszyn do pracy
  • nadzorowanie ciągłości pracy ludzi i maszyn
  • usuwanie usterek i konserwacja maszyn
  • nadzór nad przeglądami technicznymi maszyn
  • kontakty techniczne w języku niemieckim
  • organizacja produkcji
  • praca na zmiany

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub inżynierskie
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość minimum 5 lat produkcji w zakresie przeróbki tworzyw sztucznych, znalu, stali

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2500-3000 zł

Poznaj

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium.