Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

Action Poland Sp. z o.o.

Świebodzin

29 dni temu

Action to szybko rozwijający się międzynarodowy dyskont z produktami niespożywczymi, w którym zatrudnionych jest już 45 000 pracowników w ponad 1200 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii, a teraz również w Polsce.

Nasi ludzie to nasza największa siła, a my wierzymy, że stwarzanie dobrych warunków pracy leży u podstaw sukcesu Action. Niezależnie od roli, jaką pełnisz w organizacji, masz swój udział w rozwoju Action i doświadczeniach naszych klientów.

Jesteś osobą z inicjatywą, a satysfakcję klientów stawiasz na pierwszym miejscu? Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku:
Miejsce pracy: Świebodzin
Zadania
  • współpraca z kierownikiem sklepu w zakresie koordynowania i organizowania pracy
  • nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu pod nieobecność kierownika
  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta
  • dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci
Oczekujemy od Ciebie
  • doświadczenia w kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem (także na stanowisku starszego sprzedawcy, asystenta lub zastępcy kierownika)
  • umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki
  • zdolności przywódczych, odpowiedzialności, uczciwości i samodzielności
  • entuzjazmu i dynamiki w działaniu
W zamian oferujemy
  • pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji
  • profesjonalny system szkoleń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej
  • 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
  • rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu

Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...
Zastępca Kierownika Sklepu Praca Zastępca Kierownika Sklepu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)