Zastępca Kierownika Sklepu

Nanu-Nana Polska Spolka Handlowa Sp. z o.o.

Kraków

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 3022361, z dnia 2020-01-31

Jesteśmy międzynarodową firmą prowadzącą sklepy z artykułami prezentowymi. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. Do naszego sklepu w Galerii Krakowskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

 

Opis stanowiska

Ciekawa i zróżnicowana praca, z możliwością wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnego podejmowania decyzji. Oprócz zarządzania towarem i aranżacji sklepu, podjęcie odpowiedzialności za zarządzanie zespołem oraz rozwój pracowników.

 

Wymagania

  • pozytywnej i otwartej osoby, zdolnej do podjęcia odpowiedzialności za zespół pracowników,
  • w idealnym przypadku z wykształceniem handlowym lub podobnym oraz z doświadczeniem w pracy w handlu na podobnej pozycji.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę o dużym zakresie samodzielności,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • opiekę medyczną.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Nanu-Nana Polska Spolka Handlowa Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą prowadzącą sklepy z artykułami prezentowymi. Na polskim rynku działamy od 2006 roku.
Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...
Praca Zastępca Kierownika Sklepu