Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Kierownika Służby Pięter

VH Amber Baltic Sp. z o.o.
Międzyzdroje
praca stacjonarna
1093 dni temu

Ogłoszenie numer: 4512369, z dnia 2021-04-28

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na http://www.viennahouse.com

W czym jesteś naprawdę dobry? Podziel się swoim talentem!

Miejsce pracy: Międzyzdroje

Opis stanowiska

Jako Zastępca Kierownika Służby Pięter będziesz odpowiedzialny/a za przygotowanie pokoi hotelowych (w tym: koordynacja pracy pokojowych oraz sprawdzanie czystości i stanu technicznego pokoi przed wizytą gości) oraz dbałość o porządek i czystość w miejscach ogólnodostępnych na terenie hotelu.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem ludzi
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność
  • dbałość o szczegóły
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Oferujemy

  • noc w hotelu Vienna House Amber Baltic
  • pracę w dobrze wyposażonym dziale
  • dostosowanie grafiku (pracujemy w systemie dwuzmianowym)
  • dofinansowanie do dojazdów jeśli mieszkasz w okolicy
  • zorganizowanie noclegu jeśli jesteś z daleka
  • szereg szkoleń
  • udział w ubezpieczeniu grupowym
  • dofinansowanie do urlopu
  • pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki, dofinansowanie dla dzieci pracowników na podręczniki oraz wakacje)
  • bony na urodziny
  • stawka pracownicza na korzystanie z hoteli sieci Vienna House
  • obiady pracownicze