Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Zastępca Kierownika Wydziału Produkcji Leków

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Galena Wrocław ul.Krucza 62
Wrocław
praca stacjonarna
5900 dni temu

Ogłoszenie numer: 42461, z dnia 2008-04-09

poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zastępca Kierownika Wydziału Produkcji Leków w firmie farmaceutycznej we Wrocławiu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych technologii
  • znajomość zagadnień związanych z systemami zapewnienia jakości:GMP, HACCP, ISO 14000
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego