Zastępca Kierownika Zmiany

QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o.

Warszawa

14 dni temu

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak  piwa  przygotowywanego  w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz  wspaniałą obsługą , inspirowany jest doświadczeniami browarników–restauratorów z Polski i Bawarii. Główną atrakcją „Bierhalle” jest fakt iż nasi klienci mogą obserwować  cały proces warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie zmiany z obsługą Gości,
  • działanie jak właściciel,
  • praca z pasją,
  • dążenie do samorozwoju.
Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bycie częścią zespołu, w którym cenimy różnorodność,
  • kilkutygodniowe szkolenie w jednej z restauracji szkoleniowych oraz wsparcie innych działów,
  • wpływ na tworzenie i rozwój zespołu oraz budowanie atmosfery.

Poznaj

Bierhalle Sieć restauracji w Polsce założona w 2005 roku należące do przedsiębiorstwa QLT Restaurant & Bar Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany
Kierownik zmiany, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie prac podległego personelu w czasie zmiany. Osoba obsadzona na tym stanowisku wyznacza harmonogram zadań przeznaczonych do realizacji w czasie zmiany dla poszczególnych stanowisk pracy i weryfikuje ich poprawne realizowanie. Kierownik zmiany na bieżąco kontroluje wykonywanie harmonogramu oraz wykorzystanie produktów ...
Praca Kierownik Zmiany