Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Prezesa Zarządu

Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów
Warszawa
prezes
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1032 dni temu

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Wilanów

ogłasza konkurs na stanowisko

Zastępcy Prezesa Zarządu

Miejsce pracy: Warszawa

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat.

Zatrudnienie na okres do dnia 30.06.2023 z możliwością przedłużenia umowy o pracę na 3-letnią kadencję.

Zakres obowiązków: nadzorowanie prac związanych z przeprowadzaniem remontów oraz konserwacji zasobów Spółdzielni oraz współpraca z firmami świadczącymi powyższe usługi. Nadzór nad zapewnieniem ciągłości zaopatrzenia budynków zarządzanych przez Spółdzielnię w energię cieplną, gaz, zimną wodę i energię elektryczną oraz zapewnienie sprawnego działania pozostałych urządzeń technicznych, związanych z funkcjonowaniem budynków.

Oferujemy stabilną pracę oraz motywacyjny system wynagradzania.

Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:

Wymagania konieczne

  • Ukończone studia wyższe techniczne,
  • Co najmniej 5-letni staż pracy, w tym minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym,
  • Doświadczenie oraz umiejętności organizacyjne i kierownicze,
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów powiązanych, w tym zagadnień techniczno-eksploatacyjnych dotyczących zasobów mieszkaniowych,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia, kierowania lub nadzorowania prac budowlanych, remontów, konserwacji i eksploatacji oraz utrzymania zasobów mieszkaniowych i użytkowych spółdzielni,
  • Znajomość zasad przedmiarowania, kosztorysowania robót budowlano-montażowych, przygotowania specyfikacji technicznej i umów związanych z działalnością remontową, konserwacyjną i eksploatacyjną zasobów spółdzielni, umiejętność ich oceny i kontroli ich realizacji,
  • Znajomość zagadnień związanych z organizacją przetargów, w tym również przepisów związanych z udzielaniem zamówień publicznych.
  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,

Wymagania pożądane

  • Posiadanie uprawnień budowlanych,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa, regulujących działalność spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • Przedstawienie referencji.