Zespół automatyzacji testów

Devire

Warszawa

7 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL40675

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Zespół automatyzacji testów

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla Klienta z Warszawy - międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej - poszukujemy obecnie cztero osobowego Zespołu automatyzacji testów.

Zespół będzie wspierał wewnętrzny zespół QA w opracowaniu nowego oprogramowania. Celem projektu jest usprawnienie procesu testów regresji dla dalszych zian w procesie wytwórczym (ok. 160 przypadków testowych).

Lokalizacja: Warszawa (Służewiec)

Planowana długość projektu: 3 m-ce

Poszukujemy 4 osób mających doświadczenie pracy w jednym zespole!

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Znajomość technologii: GEB, Karate, SoapUI, Bamboo, GIT, JIRA (Adaptavist Test Management)
  • Około 3 lata doświadczenia pracy na projektach QA
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków testerskich
  • Posługiwaniu się językiem angielskim na poziomie B1 (lub wyżej)

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.