Zobacz więcej ofert pracy

Złotnik

DIAMANTI
Chorzów
4 000 - 6 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
872 dni temu

Ogłoszenie numer: 6043902, z dnia 2021-12-06

DIAMANTI to prężnie rozwijająca się marka, zajmująca się stacjonarną oraz internetową sprzedażą biżuterii z brylantami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi własnej produkcji.

Złotnik

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • obróbka złotych odlewów,
  • oprawa kamieni – różne metody i oprawy,
  • lutowanie, zakuwanie, zmniejszanie i powiększanie biżuterii (tzw. „naprawki”),
  • ponadto umiejętność w co najmniej jednej z poniżej wymienionych dziedzin:
  • wykonywanie biżuterii w 100% techniką ręczną,
  • renowacja starej biżuterii,
  • projektowanie biżuterii w 3D,
  • oprawa kamieni pod mikroskopem.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności manualne,
  • wykształcenie – minimum średnie,
  • chęć dokształcania się i rozwoju zawodowego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stałe zatrudnienie, pełny etat (umowa o pracę),
  • pracę w miłej atmosferze,
  • uczciwy system wynagrodzeń.