Getin Noble Bank S.A.

od 2001 do 5000 prac. Finanse / Bankowość

Getin Noble Bank jest drugim największym bankiem z większościowym polskim kapitałem. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, małych i średnich firm, samorządów oraz dużych korporacji. Bankowość detaliczną reprezentuje marka Getin Bank, której Klientami są osoby oczekujące sprawdzonych produktów finansowych oraz uproszczonych procedur. W ramach marki Noble Bank świadczone są usługi w zakresie Private Bankingu - poza dedykowanymi produktami finansowymi Noble Bank oferuje także doradztwo w zakresie nieruchomości, inwestycji, wsparcia prawno-podatkowego oraz art bankingu.

Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a nasze produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników.

Aktualne oferty pracy

Firma Getin Noble Bank S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Getin Noble Bank S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.:
Patka

Pracuje jako DK od półtora roku ale uzupełniam wykształcenie i planuje się przenieść do innego działu. Ogólnie sam Getin Bank jako miejsce pracy - na plus. Trochę korpo, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Fajne szkolenia, nowoczesne miejsce pracy, ludzie tacy, że można zamienić dwa ciekawe słowa. Jest możliwość rozwoju, myślę, że firma perspektywiczna i na dłużej.

Getin Noble Bank S.A.

Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C

00-843 Warszawa