Italimport Sp. z o.o.

od 1 do 10 prac. FMCG

Italimport Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką-córką z kapitałem polsko-włoskim. Firma powstała z miłości i pasji do wysokiej jakości produktów spożywczych, pochodzących z jednych z najpiękniejszych miejsc na świecie jakimi są Włochy i Sycylia.

Zajmujemy się importem znanych włoskich marek, na które posiadamy wyłączność. Nasze marki dostępne są w 67 krajach w Europie, Azji i Ameryce. Współpracujemy z odbiorcami z kanałów nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Z racji bardzo dużego zainteresowania i popytu na nasze produkty na innych rynkach europejskich firma otworzyła swój oddział w Polsce pod nazwą Italimport, z skąd następuje bezpośredni import szerokiego wachlarza produktów różnych firm, które do tej pory nie były dostępne na rynku polskim.

Italimport Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie potraw, dodatków, napojów i deserów charakterystycznych dla Włoch, Sycylii i rejonów śródziemnomorskich od niekomercyjnych, najbardziej cenionych producentów i rodzinnych firm z niemalże stuletnią tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nasi odbiorcy mogą być pewni, że importowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie z tych regionów a nie tylko posiadają włoską nazwę.

Aktualne oferty pracy

Firma Italimport Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Italimport Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Italimport Sp. z o.o.

Korkowa 29 lok. 8

04-502 Warszawa