Przedsiębiorstwo wykonujące usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów ropopochodnych z osadników i separatorów oraz serwisowanie obiektów i urządzeń służących do oczyszczania ścieków – jako wiodąca firma w branży bezpośrednio związanej z ochroną środowiska.

Dwadzieścia lat obecności na rynku pozwoliło na zdobycie doświadczenia (oraz referencji) w branży gospodarki odpadami.

Spółka dysponuje świetnie rozwiniętym parkiem wysokospecjalistycznych samochodów serwisowych. Są to nowoczesne jednostki przeznaczone do czyszczenia separatorów, przepompowni i układów kanalizacyjnych. Pozwalają na odpompowanie ciężkich frakcji szlamów i piachu, ciśnieniowe czyszczenie opróżnianych zbiorników oraz całych sieci kanalizacyjnych.

Większość naszych instalacji zlokalizowanych jest w Polsce Centralnej oraz na terenie województwa wielkopolskiego, co zapewnia optymalizację (skrócenie) odległości między miejscem wytwarzania a unieszkodliwiania odpadów.

Do każdej z naszych instalacji przypisanych jest szereg decyzji, w szczególności pozwolenia zintegrowane o szerokim zakresie. Zapewnia to duże możliwości i jednocześnie przejrzystość działań na każdym etapie zagospodarowania odpadu.

Gwarantujemy pełną zgodność świadczonych usług z obowiązującymi przepisami.

 

Aktualne oferty pracy

  • Awas Serwis Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko
    16 godz.
    Twój zakres obowiązków: Realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie, Szukanie nowych klientów w regionie działania; Utrzymanie kontaktów i sprzedaży z obecnymi klientami; Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, kalkulacji i umów; Utrzymywanie relacji z obecnymi i...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

1

Awas Serwis Sp. z o.o.

Kazimierza Szpotańskiego 10

02-764 Warszawa