Account Manager

Oprandi Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Oprandi Polska jest lokalnym oddziałem szwajcarskiej grupy doradztwa personalnego oprandi & partner, założonej w 1988 r. Nasza firma oferuje usługi mające na celu wsparcie klientów i kandydatów w procesie rekrutacji i zarządzania karierą, a także rozwój kompetencji niezbędnych do kierowania ludźmi w organizacji.

Naszym Klientem jest polska firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów i rozwiązań IT dla firm pierwszej ligi w swoich sektorach.

W związku z aktywnym rozwojem organizacji Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z oraz budowanie kontaktów biznesowych
  • Sprzedaż produktów IT
  • Analiza potrzeb, prowadzenie prezentacji, spotkań biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i zamówień. Negocjowanie kontraktów
  • Poszukiwanie możliwości pogłębienia współpracy z klientem w oparciu o różne rozwiązania i produkty
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej oferowanych rozwiązań
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji

Oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów IT wsparte trwałymi relacjami branżowymi
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność poszukiwania nowych kierunków rozwoju biznesu i obszarów konkurencyjności
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywani kontaktów oraz relacji biznesowych
  • Kreatywność i dynamizm w działaniu
  • Samodzielność i przedsiębiorczość
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (słownictwo branżowe)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysty system wynagrodzeń z atrakcyjnym systemem bonusowym
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezależność i autonomię w codziennych działaniach

Jeśli poszukujesz pracy w firmie, która ma jasne zasady współpracy i wynagradzania oraz fair szefostwo, to ogłoszenie jest kierowane właśnie do Ciebie!

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie życiorysu
do Oprandi Polska za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapewniamy dyskrecję.
Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 5551

Poznaj

oprandi &partner jest międzynarodową grupą działającą w dziedzinie doradztwa personalnego.
Została założona w 1988 roku i dzisiaj dysponuje licznymi oddziałami w wielu krajach Europy oraz siecią ponad 140 partnerów. W ten sposób oprandi &partner zalicza się do największych i najbardziej prestiżowych firm w swojej branży.

W strukturze oprandi&partner doradcy będący jednocześnie partnerami Grupy mają gruntowne doświadczenie menadżerskie wyniesione z róznych gałęzi biznesu. Ten, praktykowany od 1988 roku koncept partnerski firmy oprandi&partner gwarantuje duże zaangażowanie oraz wysoką ekspertyzę w zakresie doradztwa i obsługi klienta biznesowego.

Więcej o nas: www.oprandi.com.pl

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl