Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Account Manager

KOMSA Polska Sp. z o.o.

Wrocław

172 dni temu

KOMSA Polska jest dystrybutorem telekomunikacyjnym i IT. Naszą wiedzę i profesjonalizm popieramy wieloletnim doświadczeniem na rynku i zorientowaniem na potrzeby klienta. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i budowanie relacji handlowych.
  • Przygotowywanie ofert i sprzedaż w segmencie klientów biznesowych.
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę według wyznaczanych planów sprzedażowych.
  • Współpraca z działem marketingu i e-commerce w zakresie ustalania strategii komunikacji oraz wsparcia technologicznego dla klientów.
  • Współpraca z Business Process Services oraz Product Management w zakresie rozwoju oferty.
  • Śledzenie trendów w obszarze nowych technologii i rekomendowanie klientom innowacyjnych rozwiązań.
  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami technologicznymi.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obsłudze klientów kluczowych.
  • Znajomość branży GSM, IT i akcesoriów.
  • Zainteresowanie obszarem e-commerce.
  • Znajomość języka angielskiego.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę KOMSA POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager