Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Account Manager

Asseco Data Systems S.A.

Warszawa

6 dni temu

Asseco Data Systems S.A. poszukuje osoby na stanowisko:

Miasto: Warszawa
Obszar Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems dostarcza usługi potwierdzające tożsamość osób i firm w Internecie znanych pod marką Certum. Oferuje usługi zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, plików oraz urządzeń komputerowych. Certum od 2002 r. znajduje się na światowej liście zaufanych centrów certyfikacji i obsługuje klientów z kilkudziesięciu krajów. Posiada pieczęć WebTrust dla usług certyfikacyjnych takich jak: SSL, SMIME, Code Signing, VPN i e-podpis kwalifikowany oraz pieczęć WebTrust Extended Validation dla certyfikatów EV SSL.

Zadania:
  • Realizacja planu sprzedaży rozwiązań związanych z usługami zaufania eIDAS i pochodnymi
  • Obsługa klienta b2b
  • Badanie potrzeb i dopasowywanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta
  • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach handlowych
  • Prowadzenie spotkań handlowych i prezentacji dla klienta
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Język angielski - poziom średniozaawansowany
  • Umiejętność współpracy z klientami sektora b2b
  • Umiejętności kreowania potrzeb klienta
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętność prezentacji rozwiązań u klienta
  • Samodzielność w działaniu
  • Ogólna wiedza związana z rozwiązaniami z sektora IT
  • Kreatywność, przebojowość, odpowiedzialność
Gwarantujemy:
  • Dodatki:
    • karta sportowa
    • fundusz kulturalny
    • dofinansowanie wypoczynku
    • darmowa kawa
    • owoce
  • Rozwój zawodowy:
    • dzielenie się wiedzą
    • nauka języka angielskiego
    • narzędzia pracy
  • Warunki zatrudnienia:
    • umowa o pracę
  • Bezpieczeństwo:
    • ubezpieczenie grupowe
    • opieka zdrowotna
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Żwirki i Wigury 15 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.

Poznaj stanowisko: Account Manager

Account manager (ang. account - konto) - zawód ten narodził się w branży reklamowej, a następnie został wprowadzony do innych branż. Mówiąc dosłownie, account manager to specjalista ds. sprzedaży, czyli osoba, która sprawuje ”opiekę nad klientem”. Account manager to jedno z niższych stanowisk kierowniczych w usługach i handlu. Account manager ma pod sobą zespół account executive. Osoba na tym ...
Account Manager Praca Account Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (765)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (137)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (909)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2160)
Radom (169)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)