Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Account Manager

Orange Polska S.A.

Wrocław

4 dni temu

Team Wrocław

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • Budowanie relacji biznesowych z Klientami - doradztwo sprzedażowe oraz teleinformatyczne, określanie kierunku działań na przydzielonym portfelu Klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Identyfikacja i kreowanie nowych obszarów współpracy w oparciu o znajomość strategii, struktury i funkcjonowania biznesów Klientów
  • Stałe uaktualnianie oraz podnoszenie poziomu wiedzy biznesowej i oferty produktowej Orange Polska poprzez pracę własną, poszukiwanie informacji
    i realizację działań rozwojowych,
  • Sporządzanie sprawozdań i analiz ze sprzedaży w zakresie ilości oraz wartości obsługiwanego portfela Klientów
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do Klientów biznesowych – będzie to Twój atut
  • Wyróżniasz się umiejętnością kreowania nowych okazji sprzedażowych
  • Potrafisz interpretować model biznesowy Klienta oraz zbudować mocne relacje na szczeblach decyzyjnych
  • Posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji i dobierania najlepszych rozwiązań dla Klientów rozwijając ich potrzeby zakupowe
  • Potrafisz skutecznie negocjować i możesz pochwalić się sukcesami w tym zakresie
  • Interesujesz się nowymi technologiami
  • Chcesz rozwijać swoją wiedzę szczególe w obszarze ICT
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Lubisz dzielić się wiedzą
  • Masz kreatywne pomysły
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • prywatną opiekę medyczną i dostęp do obiektów sportowych
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Estera Beniowska

Estera.Beniowska2@orange.com

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)