Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Account Manager
VECTRA S.A.
Poznań
specjalista (mid)
38 dni temu

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów biznesowych, obiektów handlowo-usługowych oraz biurowych,
  • Doradztwo w zakresie ofertowanych usług,
  • Kompleksowa opieka nad klientem biznesowym i budową przyjaznych relacji,
  • Analiza rynku i identyfikacja trendów sprzedażowych oraz konkurencji,
  • Raportowanie wyników pracy.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym – mile widziane w branży telekomunikacyjnej,
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnego w kraju
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinasowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych
  • Przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw
  • Niezbędne narzędzia pracy
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Poznaj

VECTRA S.A.

Vectra jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do mediów elektronicznych. Jest drugim w Polsce operatorem kablowym pod względem liczby abonentów i dostawcą usługi triple play.