Account / New Business Development Manager

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

4 dni temu

Unser Kunde ist ein führender Hersteller aus der Automotive Branche und ist auf der Suche nach Kandidaten für eine neu geschaffene Stelle:

Account/New Business Development Manager

im Werk in Bielsko – Biała. Der Kandidat wird für die Geschäftsbeziehungen mit einem namhaften deutschen Autohersteller und für die Gewinnung neuer Projekte verantwortlich sein.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3679/2018/PR

Zadania:
  • Kundenbetreuung.
  • Kaufmännische Betreuung von Projekten
  • Akquise neuer Projekte.
Wymagania:
  • Erfahrung in der Automotive Branche.
  • Erfahrung in der Akquise neuer Projekte und deren erfolgreiche Vollendung.
  • Erfahrung mit Zahlen und der Vorbereitung von Business Case.
  • Erfahrung in der Suche nach neuen Geschäftsmöglichkeiten und im Ausbau der Kundenbeziehungen.
  • Erfahrung mit der Arbeit in interdisziplinären Teams.
  • Betriebswirtschaftliche Ausbildung und technische Fachkenntnisse.
  • Kenntnisse in Excel und Power Point.
  • Fließend Deutsch und sehr gute Englischkenntnisse.
  • Fähigkeit eine langfristige Kundenbeziehung zu entwickeln und zu pflegen.
  • Erfolgsorientierung und Entschlossenheit.
  • Selbstständiges Arbeiten und Teamfähigkeit.
  • Reisebereitschaft.
Oferujemy:
  • Attraktive Vergütung und Benefits.
  • Entwicklungsmöglichkeiten im Bereich Vertrieb.
  • Arbeit in einem internationalen Team.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie