Accountant / Senior Accountant AR / GA

Metro Services PL Sp. z o.o.

Szczecin

1 dzień temu

METRO Services PL to jedno z trzech centrów usług biznesowych w ramach grupy kapitałowej METRO - globalnego lidera handlu detalicznego, scalającego silne, niezależne i rozpoznawalne marki takie METRO/MAKRO Cash & Carry oraz Real.Skupiamy swoją aktywność na obsłudze procesów finansowo-księgowych z zakresu non-AP.

Zatrudniamy ponad 300 pasjonatów księgowości i profesjonalistów w swojej branży, posługujemy się 15 językami, obsługujemy 25 krajów i stale się rozwijamy.

W chwili obecnej, w związku z rozwojem organizacji do naszych zespołów księgowych (działy należności oraz księgi głównej) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania:

  • wykonywanie procesów księgowych w ramach obszaru GA lub AR
  • współpraca i wsparcie dla innych członków zespołu
  • dbałość o jakość i terminowość otrzymanych zadań
  • dążenie do osiągania założonych celów
  • uczestnictwo w udoskonalaniu procesów

Twój profil startowy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • mile widziana znajomość niemieckiego lub innego języka europejskiego
  • nie mniej niż rok doświadczenia w księgowości
  • umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia
Na co możesz liczyć:
  • pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w stabilnej, międzynarodowej korporacji
  • kursy językowe i szkolenia, w tym procesowe oraz umiejętności miękkich
  • szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa oraz dofinansowane kursy językowe
  • rodziny świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)
  • imprezy integracyjne po godzinach
  • możliwość pracy na niepełen etat, jeśli potrzebujesz godzić pracę z innymi zajęciami
  • relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina

Aplikuj już dziś! Prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

METRO SERVICES PL jest profesjonalnym centrum księgowym, zapewniającym najwyższej jakości obsługę finansowo-księgową wewnętrznych klientów koncernu.

Poznaj stanowisko: Księgowy
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy