Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Administrator baz danych [rekrutacja online]

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Warszawa

29 dni temu

KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji administracji publicznej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa o pracę (pełen etat)

Zadania:
  • zapewnienie sprawnej pracy środowisk produkcyjnych i testowych działających pod kontrolą systemów Red Hat Linux oraz Windows Server,
  • konsultacje i prace wdrożeniowe w zakresie architektury, instalacji oraz konfiguracji systemów,
  • tworzenie i aktualizacja procedur administracyjnych oraz dokumentacji technicznej,
  • tworzenie skryptów automatyzujących zadania administracyjne (bash, PowerShell, Ansible),
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie incydentów,
  • wspieranie użytkowników biznesowych,
  • pełnienie dyżurów telefonicznych.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),
  • doświadczenia w administrowaniu bazami danych, z uwzględnieniem rozwiązań open-source (MySQL, PostgreSQL, Redis, Elasticsearch, MongoDB, CouchDB),
  • znajomości serwerów aplikacyjnych (JBoss EAP, Apache Tomcat, Oracle WebLogic, IBM WebSphere),
  • dobrej, praktycznej znajomości systemów operacyjnych Red Hat Enterprise Linux, Microsoft Windows Server,
  • dobrej, praktycznej znajomości jęz. angielskiego,
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy z technologiami wirtualizacyjnymi.
Dlaczego warto pracować w KIR?
Poznaj stanowisko: Administrator Baz Danych
Większość firm i instytucji nie mogłoby funkcjonować bez bazy danych. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie bazy gromadzone są na dyskach w postaci zapisu cyfrowego. Administrator Baz Danych obsługuje bazy, czyli zbiory informacji potrzebne do prawidłowego funkcjonowania firmy. Do obowiązków administratora należy wprowadzenie należytych informacji, zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzania i przechowywanie informacji w bazie - w ...
Praca Administrator Baz Danych